Середа, 24.04.2024, 12:58
Школа Бойового Гопака "Орел"
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Категорії розділу
Мої статті [3]
ЗМІ про нас [1]
Статті про Бойовий Гопак, опубліковані в засобах масової інформації
Наука Вчителя [10]
Статті та лекції Верховного Вчителя Бойового Гопака Пилата Володимира Степановича
Цікаві статті [0]
Статті, які можуть зацікавити людей, які знаходяться на шляху вдосконалення
Творчість наших учнів [0]
Творчість учнів Школи Бойового Гопака
Меню сайту
Наші друзі
 Каталог статей
Головна » Статті » Наука Вчителя

Правила гігієни гопаківця
Бойовий Гопак відноситься до лицарських мистецтв, в яких досягнення найвищих рівнів майстерності можливе лише при чіткому, послідовному та дисциплінованому використанні вимог гігієни.

    Гопаківці, ваш вибір зобов’язує вас жити в чистоті та у злагоді з природою. Ви лицарі світла і тому власним прикладом маєте нести в життя Лад, Здоров’я і Красу.

    Ваш розпорядок дня має відповідати з правіку усталеним канонам.

    Прокидатися потрібно вдосвіта. Помірний прорух має остаточно розбудити ваше тіло і підготувати його до зустрічі з Сонцем.

  День гопаківця починається із очищення душі та підсилення духу. Сконцентрувавши погляд на обрії, там де сходить сонце, виконуйте прорухові вправи, поєднуючи їх із правильним диханням. Ранковий прорух активізує ваше дихання, кровообіг, підвищує тонус нервової системи і підготовлює тіло до виконання високих фізичних навантажень. Одним із найголовніших завдань ранкового проруху гопаківців є накопичення духовної енергії так званої прани (згідно вед) або енергії „кі”, „чі”, „ці” (згідно із східними джерелами). Гопаківці, знайте найбільша концентрація духовної енергії є в ранковому повітрі між 5 та 7 годинами ранку. Саме в цей час найкраще робити ранковий прорух.

     Засторога.
    Скоро-зрання заборонено робити високо-інтенсивний прорух. Всі рухи потрібно робити в задоволення в режимі середньої швидкості. Ходьба має поступово переходити в біг підтюпцем, головний завданням якого є: розігнати кров із найвіддаленіших артерій і вен, а також вентиляція легенів. Саме біг підтюпцем дасть вам можливість відкрити глибинне дихання.

    Ранковий прорух має тривати в залежності від умов та рівня тренованості особистості від 30 до 60 хв.
Категорія: Наука Вчителя | Додав: tsygan (09.05.2011)
Переглядів: 874 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Copyright MyCorp © 2024